EN

Mláďata

 

Skvělé místo na hraní pro děti do 4 let

Prostor Mláďata nabízí moderní a zábavné místo pro odpočinek a trávení volného času s malými dětmi do 4 let.

Najdete zde příjemné prostředí s pohodlnými houpacími a závěsnými křesly se spoustou kvalitních hraček. Na objednávku vám dítě rádi pohlídáme a vy si tak můžete vychutnat kávu s dezertem nebo vyřídit e-maily. Soukromé hlídání je ideální variantou pro rodiče, kteří ocení občasnou pomoc se svými ratolestmi.

Klapy Klub

Pro maminky na mateřské dovolené probíhá každý týden setkání Klapy Klubu. Každou středu a čtvrtek dopoledne se tu potkávají s jinými maminkami a jejich dětmi u cvičení, tvoření a hrách. Aktivity Klapy Klubu probíhají v prostorech výtvarné dílny, místnosti Show a oddělení Mláďat.

Ceník oddělení Mláďat

Bruno Family Park

Hlídání dětí

Život není jen hra a zábava, ale také práce a povinnosti. Máte-li těch svých až moc a zároveň se potřebujete postarat o svou ratolest, není nic jednoduššího než se zastavit k nám.

Naši profesionální animátoři vám zajistí soukromé hlídání dětí, zatímco vy si odběhnete na nákup, na nový film do kina nebo si vyřídíte pracovní povinnosti v naší čítárně, oddělené od ruchu herny, s rychlým připojením k internetu a profi obsluhou z Brasserie Zobka.

od 0,5 roku do 14 let:

  • 190 Kč / 1. hodina
  • 150 Kč / každá další hodina

Minimální doba hlídání je 3 hodiny, max. 2 děti na 1 hlídačku.

Objednávky přijímáme na recepci nejméně 48 h předem.

Odebírejte newsletter a mějte ty nejaktuálnější informace