Dobrodružný tábor s angličtinouDobrodružný tábor s angličtinou
Všichni dobrodruzi a dobrodružky si užijí spoustu dobrodružství na cestě po nejkrásnějších světadílech. Zahrají si spoustu tematických her a kromě dobrodružných výprav nesmějí na táboře chybět ani adrenalinové aktivity, či putování po naší galaxii.
Své zážitky a poznatky si zaznamenají ve svých speciálních albech jako památku na super cestovatelský tábor pro malé i velké dobrodruhy.

Doplňkem ke klasickému programu jsou výukové bloky s lektorem v anglickém jazyce. Tábor je zaměřen na rozšíření slovní zásoby a jednoduché hry v anglickém jazyce, a následnou podporu komunikace dětí. Důležité je nejen cizí řeči rozumět, ale také umět spontánně reagovat a mluvit. Bloky doplňuje jednoduchá gramatika pro lepší pochopení jazyka. Kromě samotné výuky účastníci se svými lektory absolvují i ostatní program tábora daného tématu, mimo jazykových bloků komunikují česky. Takto dětem poskytneme nenásilný kontakt s angličtinou, který je motivuje k vytvoření pozitivního vztahu k angličtině, který je bude nadále provázet i ve škole při studiu.

Tábor je vhodný pro děti všech jazykových úrovní ve věku 9-13 let. Spolu se budou motivovat ke komunikaci v cizím jazyce.

Cena zahrnuje:
· vstupné do centra včetně venkovního areálu
· oběd, 2x svačina
· pití po celý den
· bohatý animační program
· pomůcky na program
· pojištění
· lektora angličtiny

Máme zkušený tým lektorů angličtiny na úrovni C1. Avšak samotný tábor nebude primárně jazykový, tedy hlavním komunikačním jazykem bude čeština, děti se budou věnovat angličtině na dané téma během výukových bloků.


Zbývá > 10ks


Cena3 990 Kč
Jméno dítěte
Příjmení dítěte
Datum narození
Zdravotní pojišťovna
Další důležité informace o dítěti - alergie, léky, zdravotní omezení, diety a další
Odchod dítěte z tábora
Skupina 2
Jméno zaměstnance Thermo Fisher Scientific + heslo
 


Odebírejte newsletter a mějte ty nejaktuálnější informaceKontaktní informace


Kigginsova 2
Brno-Slatina 627 00Otevírací doba

Po:  14:00 - 19:00
Út:  10:00 - 19:00
St:
  10:00 - 19:00
Čt:
  10:00 - 19:00
Pá:
  10:00 - 20:00
So:  10:00 - 20:00
Ne:  10:00 - 19:00
Svátek:
  10:00 - 20:00


IMOS facility, a.s.Ochrana osobních údajů 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.