Narozeninový program s animátorem Nadupaná letkaJedinečná oslava narozenin pro starší děti, kterou nikde jinde nenajdete.

Doporučeno pro děti od 8 let.
Výjimečný akční program „à la úniková hra“, plný tajných schránek, kódu, hádanek a luštění na různá témata. Každý si to může vyzkoušet, je ale potřeba přemýšlet, šifrovat a umět číst a psát. Sestavte vítězný tým kluků a holek (maximálně 12 dětí).  • Vstup do herního centra + salónek dle výběru na 4 hodiny
  • Balónková výzdoba salónku, prostírání, jmenovka oslavence, svíčky
  • Gratulace oslavenci od čápa Bruna
  • Popcorn, tyčinky a domácí limonáda (0,5l/dítě)
  • BRuNO dort, 1x pizza a 1x dětský sekt
  • 2 hodiny výjimečného animačního programu ve stylu únikové hry + 30 minut diskotéky
  • Neomezené jízdenky
  • Focení celé oslavy a dárek pro oslavence
  • Drobný dárek na památku pro každé dítě


Výběr ze čtyř her

ZACHRAŇ BRUNO

BRuNO je v ohrožení a jen ti nejstatečnější ho mohou zachránit! Adrenalin, logické myšlení, luštění, tajné schránky ale i spousta pohybu. To je naše nadupaná letka - Zachraň BRuNO. Stihne oslavenec a jeho banda najít a rozklíčovat  všechny kódy v časovém limitu? Zachrání tak celé centrum?

BRUNŮV OHNIVÝ POHÁR

Novinkou mezi tématy v balíčku Nadupaná letka je kouzelné téma z Bradavické školy. Stane se z Vašeho oslavence ten pravý kouzelník, který nalezne na konci své cesty pohár? Cesta však nebude jednoduchá. Děti na své dlouhé kouzelné cestě budou muset najít zlaté vejce a vyřešit spoustu hádanek a šifer. Podaří se jim to? Pojďte to vyzkoušet a zažít s dětmi narozeninovou oslavu plnou nových zážitků.

VESMÍRNÁ LOĎ

K Zemi se blíží kosmická bojová loď s jediným cílem a to zničit naši planetu. Jediný způsob jak jí zachránit, je zneškodnit tuto loď pomocí vesmírného děla. Kód k jeho aktivaci je ukryt v našem centru. Podaří se Vám pod tlakem vyřešit spoustu úkolů a dostat se ke kódu včas?

ZÁHADA TAJEMNÉHO POKLADU

Legenda vyprávějící o tajemném pokladu, který už od nepaměti plnil všechna přání a pomáhal lidem v situacích, kdy jeho pomoc nejvíce potřebovali. Poklad byl ale ukraden a na stovky let ukryt na neznámé místo. Kdo poklad konečně objeví? Podaří se Vám a Vašim kamarádům navázat na pátrání již několika dobrodruhů a překonat tak všechny nástrahy a hádanky, které oni nezvládli?CeníkPro 5 dětíKaždé další dítě
Po – Čt5 450 Kč600 Kč
Pá – Ne (prázdniny a svátky)5 950 Kč650 Kč
Počet dětí = počet dospělých. Každý další dospělý navíc = 70 Kč/osoba


Chcete si
objednat program
nebo se nás
na něco zeptat?


Narozeninová gastro nabídka

Při objednávce občerstvení nad 300 Kč Vám prodloužíme pronájem salónku o 1 hodinu navíc zcela zdarma.


Pozvánka na dětskou oslavu

Stáhněte a vytiskněte si dětské pozvánky na narozeniny!
Vybrat si můžete z přichystaných barevných variant. Pozvánky stačí jen vytisknout, vyplnit a rozdat svým kamarádům.

Už nemusíte váhat, jak nachystat a oslavit dětské narozeniny. U nás se postaráme o vše důležité, aby vaše ratolest zažila oslavu narozenin, kterou si spolu se svými kamarády užije na maximum!


Poptávka oslavy narozenin

Za každé nahlášené dítě na narozeninovou oslavu, které nedorazí, bude účtováno 54,- Kč (z důvodu přichystaného občerstvení na předem nahlášený počet).

Narozeninové oslavy je možné na uvedeném telefonním čísle objednávat v pracovním týdnu od 9 - 16 h, popř. přes formulář, na který se Vám ozveme nejpozději do 2 pracovních dnů.

V případě zájmu o uskutečnění oslavy během víkendových termínů doporučujeme vytvořit rezervaci i více jak 3 týdny dopředu.


Pro objednávky narozeninových oslav, nebo dotazy k nim, nás neváhejte kontaktovat

V případě akutních změn již objednané oslavy narozenin se o víkendu obraťte na recepci .
Schůzky je možné jen po předchozí domluvě.


Často kladené otázky

Platí i dospělý doprovod?

V rámci narozeninové oslavy je možné vzít sebou zdarma tolik dospělých, kolik je platících dětí (1 dítě = 1 dospělý). Za další dospělé navíc je potřeba uhradit symbolický poplatek ve výši 70 Kč.

Je potřeba nahlásit přesný počet dětí ještě před oslavou?

Počet účastníků je třeba upřesnit alespoň 2 dny před oslavou. Samozřejmě chápeme, když někdo na poslední chvíli onemocní. Takovéto situace řešíme vždy až na místě.

Kdy je poslední den, kdy od Vás mohu objednat občerstvení případně změnit rezervaci?

Občerstvení je možné objednat maximálně 5 - 7 pracovních dnů před konáním oslavy. Poté již Vaše objednávka nemusí být kladně vyřízena.

Jde občerstvení objednat případně na místě?

Drobné občerstvení a nápoje není problém doobjednat na místě. Větší občerstvení vždy záleží na vytíženosti naší kuchyně. Převážně o víkendech je nutné počítat s delší čekací dobou, takže doporučujeme objednat občerstvení dopředu.

Můžu si donést vlastní občerstvení?

Bohužel, donášku vlastního občerstvení do centra nepovolujeme. Jedinou výjimkou je vlastní dort.

Vyžadujete zálohu?

Záloha není nutná. Vše se platí až na místě při Vašem odchodu.

Jak celá dětská oslava narozenin probíhá?

Každá oslava narozenin dětí bývá tak trošku originál, ale obecně to probíhá následovně. Na objednaný čas si Vás vyzvednou naši animátoři u recepce a odvedou Vás již do připraveného narozeninového salónku. Poté, co se sejde většina účastníků, následuje přání oslavenci naším čápem Brunem, sfouknutí svíček, krájení a snězení dortíku. Poté následují již aktivity dle objednaného baličku. (První lítání – volná zábava, Úlet - 1h program + diskotéka, Nadupané letka – 2h program + diskotéka).

Bude Váš animátor bavit naše děti celou dobu narozenin?

Tady také zaleží hodně na typu balíčku. Náš animátor pro Vás bude k dispozici po celou dobu oslavy, ale dětem se vždy bude věnovat je určitou část dle typu Vašeho balíčku: Úlet - 1,5h, Nadupaná letka – 2,5h.

Musíme hned po skončení pronájmu salónku opustit centrum?

Po skončení pronájmu je nutné opustit pouze narozeninovou místnost. Poté se můžete přesunout kamkoliv do centra a zůstat v centru s dětmi klidně až do zavírací doby.

Proč platíme 54,- Kč za nahlášené dítě na oslavu, když nepřijde?

Důvodem je přichystané občerstvení na předem daný počet osob narozeninové oslavy. Vše je samozřejmě připraveno pro Vaši konzumaci.


Odebírejte newsletter

a mějte ty nejaktuálnější informaceVytvořila společnost