Mláďata – dětská herna pro nejmenšíDětská herna - zábava pro nejmenší
Vymýšlíte způsoby, jak zabavit vaše roční dítě? Součástí zábavního BRuNO family parku je kromě venkovních atrakcí a vnitřních atrakcí také herna pro nejmenší děti. Prostor Mláďata nabízí moderní a zábavné místo pro odpočinek a trávení volného času s malými dětmi do 4 let. Na vaše děti zde čeká mnoho atrakcí!

  Jak zabavit roční dítě?

  Vy si můžete pochutnat na kávě a zákusku v kavárničce, zatímco si vaše děti hrají. Prostoru Mláďat dominuje kuličkový bazén s fontánou na kuličky, kterou děti přímo milují. Dále zde naleznete mechanickou hrací stěnu, která je vhodná zejména pro zvídavé nezbedy, stejně jako soft LEGO. Pokud máte doma malého opraváře, je pro něj připravena malá dřevěná dílnička a dřevěné autíčko. A pokud si chcete hrát na vaření, máme celou kuchyňku a tržiště.


   Zábavní park pro nejmenší

   Příjemné prostředí s pohodlnými houpačkami i pro batolata a spoustou kvalitních hraček a zábavy i pro roční dítě – to jsou Mláďata v naší části zábavního parku pro nejmenší. Přijeďte si k nám hrát, udělejte si výlet anebo zažijte úžasnou oslavu narozenin!

    Odebírejte newsletter

    a mějte ty nejaktuálnější informace    Vytvořila společnost