Narozeninový program s animátorem ÚletAkční oslava pro všechny děti různých věkových kategorií s tematickým animačním programem po našem centru.
  • Vstup do herního centra + salónek dle výběru na 3 hodiny
  • Balónková výzdoba salónku, prostírání, jmenovka oslavence, svíčky
  • Gratulace oslavenci od čápa Bruna
  • Popcorn, tyčinky a domácí limonáda (0,5l/dítě) + BRuNO dort
  • 2 jízdenky/dítě
  • 1 hodina tematického animačního programu v centru + 30 minut diskotéky
  • Focení celé oslavy a dárek pro oslavence (plyšáček čáp Bruník)


Témata animačních programů

POKÉMONI

Všichni trenéři pokémonů připravte se! Čeká vás napínavé dobrodružství! Budete hledat indicie, plnit úkoly v našem centru, a zažijete i souboj pokémonů. Zvládnou Vaše děti najít a zachránit Pikachu ze spárů zákeřných rakeťáků? Nebo získat všechny trenérské kartičky a připravit se na souboj proti zkušeným trenérům? Jestli ano, tak je narozeninový balíček pokémoni přesně to pravé pro Vaše děti.

TLAPKOVÁ PATROLA

Miluje Vaše dítě pejsky z Tlapkové patroly? Tak pro něj i pro jeho kamarády máme nachystaný tento zbrusu nový narozeninový balíček. Úkolem dětí je ukázat, zda se v nich skrývají stejné superpsí schopnosti jako má např. Chase, Marshall, Skye i ostatní tlapky. Hlavním cílem však je pomoci Ryderovi tyto tlapky v našem centru najít a společně s pejsky pak zachránit Chickalettu. Podaří se Vašim dětem jednotlivé pejsky najít? Přijďte tento balíček vyzkoušet a společně s dětmi zažít nezapomenutelný zážitek z narozeninového dne.

Tento balíček je určen holkám i klukům všech věkových kategorií.

HARRY POTTER

Má Vaše dítě rádo Harryho Pottera? Pokud ano, tak pro něj máme připravený velký úkol! V kouzelnickém světě se stala velká nehoda a několika kouzelníkům utekla jejich zvířata. Zvládnou děti vrátit Hedviku, Prašivku, Klofana a mnoho dalších nazpět jejich majitelům? Přijďte si tento balíček vyzkoušet a vrátit kouzelnický svět opět do pořádku.

PIRÁTSKÉ PUTOVÁNÍ ZA POKLADEM

Dobrodruh duší i srdcem. Takové oslavence hledáme! Cesta k truhle s pokladem není snadná, ale když se sejdou dobří kamarádi, vždycky to dokážou. Vaše dítě tak může zažít pravé pirátské putování po celém centru, a především otestuje všechny hlavní atrakce.

Klukům i holkám všech věkových kategorií přizpůsobíme celé putování podle potřeby.

MINECRAFT

Patří Vaše dítě mezi kostičkové nadšence? Kostička sem, kostička tam, kostičky všude, kam se podíváš!! Další novinkou, kterou jsme pro Vaše děti připravili je narozeninový balíček na téma Minecraft. Zvládnou Vaše děti v našem parku najít vytěžené suroviny, vykraftit si potřebné vybavení a na konci překonat boj s drakem? Pak jsou to ti praví nadšenci a tento narozeninový den si se svými kamarády u nás užijí! Menší děti nemusejí mít strach z boje s drakem. Pro ně máme toto téma připravené v lehčí variantě. Po centru se nám rozutekli Mobové a úkolem mladších dětí je najít je v našem centru a zařadit je do správných biomů.

Narozeninový balíček je určen pro oslavence všech věkových kategorií.

VÝPRAVA NA POMOC ČÁPOVI BRUNOVI

Prozkoumat, prolézt, přeskákat celé centrum! To je základ tohoto Brunova narozeninového balíčku. Dokáže parta v čele s oslavencem nalézt všechny indicie, dostat se ke všem puzzlíkům a sestavit tak Brunův portrét? Nebo je v celém obrovském centru schovaný jen jeden malý jediný poslední kousek, který všechny soutěživce dělí od vytoužené odměny?

Holka nebo kluk i různě smíšené oslavy narozenin nejen pohlavím ale i věkem. Tento balíček jim ušijeme přímo na míru podle potřeby.

PRINCEZNOVSKÝ ÚLET

Princezny mají krizovou situaci a ztratily všechny své kamarády a osobní věci. Dokážou Vaše děti vše najít a rozpoznat, které princezně věci patří? Podaří se jim splnit všechny úkoly a výzvy, na které je Zloba vyzve?

Pokud ano, mohou se alespoň na jeden den stát opravdovou princeznou. Budeme se těšit na všechny velké i malé princezny.CeníkPro 5 dětíKaždé další dítě
Po – Čt4 050 Kč550 Kč
Pá – Ne (prázdniny a svátky)4 550 Kč600 Kč
Počet dětí = počet dospělých. Každý další dospělý navíc = 70 Kč/osoba


Poptávka oslavy narozenin

Za každé nahlášené dítě na narozeninovou oslavu, které nedorazí, bude účtováno 54,- Kč (z důvodu přichystaného občerstvení na předem nahlášený počet).

Narozeninové oslavy je možné na uvedeném telefonním čísle objednávat v pracovním týdnu od 9 - 16 h, popř. přes formulář, na který se Vám ozveme nejpozději do 2 pracovních dnů.

V případě zájmu o uskutečnění oslavy během víkendových termínů doporučujeme vytvořit rezervaci i více jak 3 týdny dopředu.


Pro objednávky narozeninových oslav, nebo dotazy k nim, nás neváhejte kontaktovat

V případě akutních změn již objednané oslavy narozenin se o víkendu obraťte na recepci .
Schůzky je možné jen po předchozí domluvě.


Chcete si
objednat program
nebo se nás
na něco zeptat?


Narozeninová gastro nabídka

Při objednávce občerstvení nad 300 Kč Vám prodloužíme pronájem salónku o 1 hodinu navíc zcela zdarma.


Pozvánka na dětskou oslavu

Stáhněte a vytiskněte si dětské pozvánky na narozeniny!
Vybrat si můžete z přichystaných barevných variant. Pozvánky stačí jen vytisknout, vyplnit a rozdat svým kamarádům.

Už nemusíte váhat, jak nachystat a oslavit dětské narozeniny. U nás se postaráme o vše důležité, aby vaše ratolest zažila oslavu narozenin, kterou si spolu se svými kamarády užije na maximum!


Často kladené otázky

Platí i dospělý doprovod?

V rámci narozeninové oslavy je možné vzít sebou zdarma tolik dospělých, kolik je platících dětí (1 dítě = 1 dospělý). Za další dospělé navíc je potřeba uhradit symbolický poplatek ve výši 70 Kč.

Je potřeba nahlásit přesný počet dětí ještě před oslavou?

Počet účastníků je třeba upřesnit alespoň 2 dny před oslavou. Samozřejmě chápeme, když někdo na poslední chvíli onemocní. Takovéto situace řešíme vždy až na místě.

Kdy je poslední den, kdy od Vás mohu objednat občerstvení případně změnit rezervaci?

Občerstvení je možné objednat maximálně 5 - 7 pracovních dnů před konáním oslavy. Poté již Vaše objednávka nemusí být kladně vyřízena.

Jde občerstvení objednat případně na místě?

Drobné občerstvení a nápoje není problém doobjednat na místě. Větší občerstvení vždy záleží na vytíženosti naší kuchyně. Převážně o víkendech je nutné počítat s delší čekací dobou, takže doporučujeme objednat občerstvení dopředu.

Můžu si donést vlastní občerstvení?

Bohužel, donášku vlastního občerstvení do centra nepovolujeme. Jedinou výjimkou je vlastní dort.

Vyžadujete zálohu?

Záloha není nutná. Vše se platí až na místě při Vašem odchodu.

Jak celá dětská oslava narozenin probíhá?

Každá oslava narozenin dětí bývá tak trošku originál, ale obecně to probíhá následovně. Na objednaný čas si Vás vyzvednou naši animátoři u recepce a odvedou Vás již do připraveného narozeninového salónku. Poté, co se sejde většina účastníků, následuje přání oslavenci naším čápem Brunem, sfouknutí svíček, krájení a snězení dortíku. Poté následují již aktivity dle objednaného baličku. (První lítání – volná zábava, Úlet - 1h program + diskotéka, Nadupané letka – 2h program + diskotéka).

Bude Váš animátor bavit naše děti celou dobu narozenin?

Tady také zaleží hodně na typu balíčku. Náš animátor pro Vás bude k dispozici po celou dobu oslavy, ale dětem se vždy bude věnovat je určitou část dle typu Vašeho balíčku: Úlet - 1,5h, Nadupaná letka – 2,5h.

Musíme hned po skončení pronájmu salónku opustit centrum?

Po skončení pronájmu je nutné opustit pouze narozeninovou místnost. Poté se můžete přesunout kamkoliv do centra a zůstat v centru s dětmi klidně až do zavírací doby.

Proč platíme 54,- Kč za nahlášené dítě na oslavu, když nepřijde?

Důvodem je přichystané občerstvení na předem daný počet osob narozeninové oslavy. Vše je samozřejmě připraveno pro Vaši konzumaci.


Odebírejte newsletter

a mějte ty nejaktuálnější informaceVytvořila společnost